14 Niedziela Zwykła 7.07 2024 r.

  1. Witamy wszystkich gości wypoczywających u swoich rodzin i znajomych. Życzymy nabrania sił i umocnienia więzi rodzinnych i przyjacielskich tak bardzo ważnych w każdej sytuacji życiowej. Zapraszamy również do wspólnej modlitwy.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy: w pon. św. Jana z Dukli, w czw. Św. Benedykta, w pt. św. Brunona a w sob. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. W tym tygodniu rozpoczniemy prace przy naprawi i odnowieniu elewacji kościoła. Ogarnijmy wspólną modlitwą powodzenie prac i bezpieczeństwo fachowców, zwłaszcza, że mimo niespodziewanej choroby postanowili dotrzymać słowa i pa za terminem wykonać te prace.
  4. „Żyję w Kościele” to hasło 42. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia 2024 r. Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone tak, jak w latach ubiegłych, a mianowicie w naszej parafii w lipiecu, a w sierpniu w miejscach organizacji grupy. Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronie internetowej http://pielgrzymkatarnowska.pl lub fb grupa św. Świerada nr 14.
  5. Polecam do wylosowania Ziarenka Słowa Bożego, które systematycznie przygotowuje nam młodzież akademicka – są w koszyczku pod figurką bł. Karoliny. Polecam również prasę katolicką z różnymi tematami dającymi wiedzę i formację religijną.

 Intencje Mszy św.

 8.07 Pon.     7.00   + Julia Radwan z int. wnuka Marcina

9.07 Wt.      18.00 ++ Andrzej i Jerzy Żegleń

10.07           Śr.     18.00 ++ Stanisława i Edward Bugno w kolejną rocz. śm.

10.07 Czw.  7.00   + Julia Radwan z int. swatów córki Grażyny z Klęczan

11.07 Pt.      18.00           ++ Kamila, Tadeusz i Stefan Czyżykiewicz

12.07 Sob.   7.00   ++ Roman i Józef Bugno w 10 rocz. śm Romana

13.07. Niedz. 8.00 ++ Zofia i Jan Lenar

10.00           ++ Grzegorz Olbrych i Artur Stróżyk

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *