Dojrzali chrześcijanie

22.04.2024 w Zagórzanach dwunastka (przypadek?) młodzieży przez posługę ks. bpa Leszka Leszkiewicza przyjęła bierzmowanie. On cieszył się, że może modlić się dla nich o dary Ducha Świętego i im udzielić tego sakramentu. Zachęcał by i oni się cieszyli z otrzymanej od rodziców wiary, a przez łaskę radowali się z pięknej duszy, napełnionej Bożą mocą. By wytrwali do końca w tym pięknie przed Bogiem i mieli odwagę w każdą niedzielę uczestniczyć w mszy św. oraz często się modlić.

Ufajmy, że będą dla nas apostołami środowiska, bo nie tylko przyjęli krzyże Chrystusa, ale naprawdę solidnie starali się przygotować, a swoim zaangażowaniem dali nadzieję, że możemy im zaufać. Co będzie dalej? W rękach Boga i ich wolnej woli…

fot. Karolina Galiszewska

 

więcej….

https://tarnow.gosc.pl/gal/spis/8771414.Bierzmowanie-w-Zagorzanach-2024

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *