Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli przeżyć te święta całej wspólnocie wokół Jezusa. Panom Józefowi Galiszewskiemu i Piotrowi Gryboś z muzyczną oprawę liturgii, panom szafarzom, p. Basi z ogrom prac i Filipowi Liana za pomoc, LSO i DSM, ceremoniarzom, wszystkim wykonującym Mękę Pańską, jak również chórowi za podtrzymywanie śpiewu Gorzkich Żali cały Wielki Post i oprawę wokalną Triduum. KGW Kwiatonowice, Strzeszynowi, DSM i pozostałym za palmy, które teraz stanowią piękną dekorację Grobu Pańskiego. Na ręce p. Karola i p. Piotra, za zorganizowanie czuwania przy Grobie Pana Jezusa przez Strażaków starszych jak i młodzieży. Dziękuję niosącym baldachim, chorągwie i feretrony, oraz wszystkim, tak licznie uczestniczącym w nabożeństwach i adoracji. Klasie 8 za dekorację krzyża misyjnego.
  2. Również bardzo dziękuję za życzenia przesłane wypowiedziane oraz za różne formy pamięci i darów nie tylko z okazji świąt, ale życzliwość całego roku okazywaną.
  3. W Poniedziałek składka na KUL i UPJP II. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00.
  4. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek i sobota. Zapraszam na tradycyjne nabożeństwa. W sobotę zaczniemy o 17.45 medytacją i różańcem. Do chorych byłem z okazji świąt więc nie będę ich odwiedzał z racji 1 piątku.
  5. W niedzielę zmiana tajemnic o godz. 8.00.
  6. Przyszła niedziela Miłosierdzia, składka do puszek na Caritas, a w sobotę obchodzone jest Diecezjalne Święto Caritas. Z tej okazji wszystkim członkom PZC składam najlepsze życzenia, jak również wyrażam wdzięczność za współpracę w wielu inicjatywach.
  7. Zachęcam do prywatnego odmawiania Nowenny i Koronki do Miłosierdzia, z którą Pan Jezus obiecał przez św. s. Faustynę taki ogrom łask, oraz zapoznania się z rozpoczętą  WIELKĄ NOWENNĄ PRZED JUBILEUSZEM DWUTYSIĄCLECIA ODKUPIENIA.

Intencje Mszy św.

1.04 Pon.     8.00   w int. wszystkich wspierających Milenkę i rodziców

10.00  +  Daniel i Antoni w rocz. śmierci

Chrzest: Julia Maria Wójcik

2.04 Wt.       Po za parafią

3.04 Śr.        18.00  ++ Genowefa i Franciszek Tumidajewicz

4.04 Czw.    7.00   + Zofia Drewniak  z int. wnuka Arka z Marceliną

5.04    Pt.      18.00 o światło Ducha Świętego dla Michała podczas egzaminu

6.04 Sob.      18.00  + Helena Gucwa z int sąsiadów Firsztów

7.04. Niedz. 8.00   ++ Zofia i Stefan Dutka

10.00  + Kamil Żurowski z ok. urodzin

15.00 pro populo

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *