4 Niedziela Zwykła 28.01.2024 r.

  1. W tym tygodniu w liturgii: W Piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Zapraszam na msze św. z Gromnicami, gdyby ktoś nie miał są w przedsionku i można kupić. W tym dniu ofiarami wspieramy klasztory klauzurowe.
  2. W tym tygodniu też jest pierwszy czwartek, piątek i sobota. W piątek do chorych pojadę od godz. 9.00, a od 16.00 godzina święta i adoracja do mszy o 17.00. Zapraszam w piątek na spotkanie po mszy o godz. 17.00 kl. 7 i 8 z rodzicami.
  3. W sobotę medytacja o godz. 16.45, następnie różaniec i msza św. Spowiedź codziennie godzinę przed mszą św., a w środę będzie jeszcze jeden kapłan.
  4. W sobotę św. Błażeja i błogosławieństwo gardła. Przyszła niedziela jest pierwszą więc o godz. 8.00 zmiana tajemnic. Zapraszam Róże do wspólnoty modlitwy.
  5. Zapraszam rodziców dzieci z kl. 2 do pomocy w rozebraniu dekoracji świątecznej.
  6. Bóg zapłać za ofiary, a szczególnie za okazaną wdzięczność z okazji kolędy.
  7. Dzisiaj i w kolejne dwie niedziele nabożeństwo czterdziestogodzinne z adoracją po mszy św. o godz. 8.00 do mszy św. o godz. 10.00. Zapraszam by postarać się zdobyć na chęć pobycia z Jezusem w czasie prywatnej adoracji.
  8. W niedzielę 4 lutego przedstawiciele SU wraz z opiekunami będą sprzedawać ciasta. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia szkolnego korytarza w pufy i sofy, aby uprzyjemnić uczniom przerwy lekcyjne.
  9. Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK, które jest od 25 lat wydawcą dwóch miesięczników: „Promyczka Dobra” dla uczniów szkół podstawowych i „Małego Promyczka” dla przedszkolaków.  Z tej okazji bardzo serdecznie proszą o modlitwę w intencji pracowników wydawnictwa i redakcji oraz zachęcają rodziców i dziadków, aby dla swoich dzieci nabywali te wartościowe czasopisma, które pomagają w pełniejszym rozwijaniu osobowości dzieci.

Intencje Mszy św.

29.01  Pon.   7.00   + + Piotr Wilczkiewicz z int. Magorzaty i Wacława Dutka

30.01  Wt.    7.00   + Stanisława Żegleń z int. wnuka Jerzego z rodz.

31.01  Śr.      17.00  + Piotr Wilczkiewicz z int. Sylwi z dziećmi

1.02 Czw.     17.00  + Helena Gucwa z int. wnuczki Iwony

2.02 Pt.        8.00   + Helena Gucwa z int. wnuka Grzegorza z żoną

17.00  ++ Franciszka i Franciszek Jarek

3.02 Sob.     17.00 + Zofia Drewniak z int. wnuka Sławka z synem

4.02 Niedz. 8.00     ++ Weronika i Aleksandra Liana

10.00  ++ Olga i Eugeniusz Liana

15.00  pro populo

Poza parafią: Śp. Piotr Wilczkiewicz

Pon. z int Joanny i Magdaleny z Polnej

Wt. Urszuli Pęcak i Pawła Dusza

Śr.   Zofii i Mieczysława Dusza z Polnej

Czw.   Pracowników Stacji Demontażu Pojazdów z Zagórzan

Pt.    syna Pawła

Sob. Kuzynki Zuzanny Lignar z Libuszy

Niedz. Urszuli i Jana Firlit

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *