Niedziela Chrztu Pańskiego 7.01.2024 r.

  1. Przeżywamy Uroczystość Chrztu Pańskiego, który rozpoczyna Okres Zwykły.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim za przygotowanie i udział w Jasełkach w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Myślę, że miło spędziliśmy popołudnie dzięki pomocy wielu osób. Bardzo dziękuję p. Barbarze Gryboś z opiekę reżyserską, młodzieży i dzieciom za czas poświęcony na przygotowanie i piękną grę aktorską, wszystkim, którzy pomogli przygotować technicznie i scenografię. Dziękuję panom muzykom Józefowi Galiszewskiemu, Tomaszowi Gryboś, Piotrowi i Tomaszowi Poznańskim Tomasowi Wacławik, KGW za posiłki i przygotowanie sali, p. Franciszkowi Gryboś za ofiarowane sery na stół, rodzinom ze Strzeszyna za słodkości, a Panu Sołtysowi za salę.
  3. Również bardzo dziękuję Chórowi Cantabo, że śpiewem uświetnił liturgię mszy św.
  4. Z nowym rokiem pojawiły się zmiany w cenach prasy, również Promyczka dla dzieci, ale może to nie odstraszy od czytelnictwa, a nowa szata graficzna może wręcz zachęci rodziców i dziadków, by czasem kupić dzieciom coś do czytania, nie tylko do oglądania.

Intencje Mszy św.

 

8.01 Pon.     7.00   + Mariola z ok. pogrzebu

9.1   Wt.       7.00   w int. Panu Bogu wiadomej

10.1 Śr.        7.00   +Helena Gucwa z int. córki Wiesławy z mężem w 30 dz. od pogrzebu

11.1 Czw.     7.00   + Stanisława Żegleń z int. siostrzenicy Urszuli z rodz.

12.1 Pt.        17.00  ++ zmarli z rodziny Kawa

13.1 Sob.     7.00   + Stanisława Żegleń z int. wnuka Krzysztofa z rodz.

14.1 Niedz. 8.00     + Zofia Tybor

10.00  ++ Józef i Roman Bugno w 30 rocz. śm. Józefa

15.00  pro populo

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *