Kawałeczek Nieba

Święta Bożego Narodzenia, to dla naszej wspólnoty czas pozwalający doświadczyć „kawałeczek Nieba”. Uwierzcie nie przesadzam! Pozwólcie, że spróbuję was do tego przekonać, a jeśli mi się nie uda to wybaczcie, że tego nie doświadczyliście.

Jezus – Król Świata – przyszedł do nas i uczył, że Królestwo Boże jest pośród nas. Kiedy? Gdy jest miłość i gdy bracia się miłują! A czy można mieć inne wnioski jeśli czekając na NIEGO tyle dzieci i dorosłych gromadziło się na Roratach. Czy ja się mylę widząc jak ojcowie poświęcają czas, by dzieci mogły razem zaśpiewać dla Jezusa i całej wspólnoty na Pasterce. A co mam sądzić, gdy ponad 30 dzieci pod opieką rodziców wyrusza z kolędą misyjną na całą parafię, a ich największą radością nie są zebrane pieniądze lecz otwarte serca i drzwi życzliwych rodzin.

Co wam będę pisał. Kto uczestniczył to poczuł wspólnotę, kto nie był niech spróbuje ze zdjęć i filmów odczytać atmosferę i zrozumieć KTO nas tak jednoczy?

Roraty

Pasterka

Kolęda Misyjna

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *