1 Niedziela Adwentu 3.12.2023 r.

  1. W liturgii piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 8.00 i 17.00. W tym dniu zapraszam dzieci z kl. 3 na mszę wieczorem podczas której otrzymają cudowny medalik.
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Adwent. Zachęcam, aby ten wyjątkowo krótki czas do świąt Bożego Narodzenia, przeżyć również dobrze duchowo. Zapraszam na Roraty z lampionami, a dzieci które chcą wylosować figurkę św. Rodziny wędrującej do Betlejem, proszę o własnoręcznie wykonane serduszka z podpisem.
  3. Dzieci, które chciały by brać udział w kolędnikach misyjnych, zapraszamy w czwartek na spotkanie.
  4. Za tydzień lektorzy odwiedzą domy z poświęconymi opłatkami. Gdyby gdzieś nie dotarli, będzie można nabyć w zakrystii lub kancelarii. Niech ofiary będą wyrazem wdzięczności za posługę Pana Organisty. Są jeszcze świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  5. W sobotę po mszy św., św. Mikołaj chce przybyć do LSO i DSM. Zapraszam na zbiórkę.
  6. Pragnę przekazać podziękowania! Rodzice wszystkich przedszkolaków z serca dziękują każdemu, kto wsparł kiermasz ciast w ubiegłą niedzielę. Wasz miły gest i zakup ciasta sprawił że razem zebraliśmy niesamowitą kwotę 4631zł. Cała kwota zostanie przekazana na zabawki dla naszych przedszkolaków. Dzieci to nasza nadzieja której jasność i radość oświetla każdy dzień. Również i Wy macie swój udział w uśmiechu naszych dzieci. Niech okazane dobro do Was wraca. Życzymy Wam wszystkiego dobrego!
  7. Polecam prasę. Niedziela, Gość Niedzielny ma też nr specjalny Historia Kościoła w cenie 12 zł., a dla dzieci w Promyczek.

 

Intencje Mszy św.

4.12 Pon.     6.45   + Barbara Galiszewska

5.12 Wt.       6.45   w int. dusz w Czyśćcu cierpiących

6.12 Śr.        6.45   + Anna Żegleń w 8 rocz. śm. z int siostrzeńca Janusza

7.12 Czw.     17.00  + Janusz Żegleń z int. chrześniaka Marka

8.12 Pt.        8.00   + Stanisława Żegleń z int. syna z żoną

17.00  ++ Waleria i Antoni Zabawa

9.12 Sob.     8.00   w int. córek Justyny i Małgorzaty o potrzebne łaski

10.12 Niedz. 8.00   + Tadeusz Stępkowicz z ok. 15 rocz. śm.

10.00  ++ Maria i Tadeusz Pabisińscy

15.00 pro populo

Śp. Bolesław Martauz

– pogrzebowe poza parafią

Pon. z int. Bronisława Oczkowicza

Wt. Rodz. Kukla

Śr. Koleżanek córki Kingii i Marty

Czw. Sąsiadów Zofii, Andrzeja i Jana Binarowej

Pt. sąsiadów Galiszewskich

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *