27 Niedziela Zwykła 8.10.2023 r.

  1. Nadal trwamy na modlitwie różańcowej. Jest to piękny czas bycia blisko Maryi i Jezusa. Może w tym tygodniu warto ofiarować naszą wspólną modlitwę za ojczyznę, o rozsądne wybory powierzenia władzy mądrym i roztropnym włodarzom, zwłaszcza że czasy ciągle niespokojne i wybuchają kolejne wojny. Chętnych do prowadzenie zapraszam, a jeśli na któryś dzień nie będzie chętnych, to gorąco proszę by w poniedziałki prowadziła klas 4, wtorki klasa 6, środy klasa 5, czwartki klasa 7, a piątki klasa 8.
  2. W tym tygodniu w sobotę Dzień Edukacji Narodowej, zachęcam by uczciwie spojrzeć na rolę zawodu nauczycielskiego w kształtowaniu naszego życia i podzielenia się z młodym pokoleniem oraz formie wdzięczności dla przekazujących na m wiedzę. W piątek o godz. 11.00 będzie uroczysta msza św. w intencji pracowników szkoły z inicjatywy Rady Rodziców.
  3. W środę po mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  4. Na piątek po mszy św. zapraszam na spotkanie Grupę Młodzieżową.
  5. W przyszłą niedzielę do puszek wspieramy fundusz Stypendialny z ok. Dnia Papieskiego, a składka na cele parafialne.
  6. Kolporter prasy przekazał mi dane nie napawające optymizmem. Może warto formować swoją wiarę w oparciu o źródła kościelne i też uczyć dzieci. Np. po Niedzielę i Promyczek nikt ostatnio nie sięgnął, że nie wspomnę o prasie misyjnej. Zachęcam gorąco bo to naprawdę sprawdzone wiadomości.
  7. GOK Dnia 14 października 2023 r o godz 14:30 zaprasza na otwarcie Galerii Imienia Teresy Gryboś -Pasturczak. Galeria mieści się pod adresem  Kwiatonowice 134.

Intencje Mszy św.

9.10 Pon.     7.00   w pewnej intencji Bogu wiadomej

17.00 + Józef Gryboś w 12 rocz. śm.

10.10  Wt.    17.00  + Franciszek Guzik

11.10  Śr.      17.00  w int. Róży Krystyny Bajorek o bł. Boże dla żywych, ich rodzin i Niebo dla zmarłych

12.10 Czw.   17.00  + Władysław Siewiera w 13 rocz. śm.

13.10 Pt.      11.00  w intencji Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

17.00  + Józef Bugno  w 2 rocz. śm. z int. syna Ryszarda z rodz.

14.10  Sob.   17.00  + Genowefa Galiszewska w 1 rocz. śm.

15.10 Niedz. 8.00   w int. Wiesława Galiszewskiego z ok. urodzin o potrzebne łaski

10.00  + Anna Pókała w 2 rocz. śm.

15.00 pro populo

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *