22 Niedziela Zwykła 3.09.2023 r.

  1. W tym tygodniu w piątek Uroczystość Narodzenia NMP patronki naszej Diecezji. Chociaż to nie jest dzień wolny od pracy zapraszam serdecznie, by uczcić Matkę Bożą. Msze św. będą o 8.00 i 18.00. Po mszach św. poświęcenie ziarna siewnego.
  2. Skoro dzieci rozpoczęły już rok szkolny, to może i my wszyscy powinniśmy pomyśleć o jakiejś formie rozwoju duchowego, bo trudno czerpać z dzbana którego się nie napełnia.  Dla dzieci i młodzieży zaczynamy spotkania: DSM i LSO w sobotę o godz. 9.00. Zapraszam, kto by chciał dołączyć do tych wspólnot, oraz może sami zgłosicie jakąś formę, gdzie wspólnie byśmy mogli pogłębiać wiarę i poznawać Boga, by świat nam już całkiem nie namieszał w głowach.
  3. Rodziców dzieci z LSO i DSM, oraz tych którzy chcieliby, aby ich dzieci też dołączyły do tej zaszczytnej służby, zapraszam w środę na spotkanie organizacyjne.
  4. Dzisiaj odpust w Zagórzanach z racji MB Pocieszenia.
  5. Polecam prasę katolicką.

Intencje Mszy św.

 

4.09 Pon. 8.00 w int. uczniów i nauczycieli o dary Ducha Świętego na czas nauki od Rady Rodziców

5.09 Wt.       7.00   + Bolesław Martauz z int. sąsiada Józefa Kaleta

6.09 Śr.        18.00  o szczęśliwe rozwiązanie dla Asi

7.09 Czw.     15.30  chrzest: Amelia Liana

8.09 Pt.        8.00   ++ Jan i Zofia Przepióra

18.00 podz. za zbiory z Zadziale i przysiłku Zagórzany

9.09 Sob.     14.00  Ślub: Karolina Brach i Bartłomiej Zimowski

10.09 Niedz. 8.00   ++ Paulina i Michał Radwan

10.00  w int. rodziny Sławek o bł. Boże w podziękowaniu za Oazę

15.00 pro populo

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *