11 Niedziela Zwykła 18.06.2023 r.

  1. Dzisiejsza niedziela jest Diecezjalnym Świętem Rodziny z obchodami w Starym Sączu. Z tej okazji chcę pogratulować tym, którym udaje się owocnie przekazywać wiarę młodszemu pokoleniu. Szczególnie tym, którzy tyle trudu i czasu wkładają, by już od najmłodszych lat być z pociechami w kościele, a najbardziej tym, których dzieci, też potrafią już mieć ducha służby, poświęcając się dla innych w służbie liturgii. Niech Bóg napełnia was łaską i radością każdego dnia.
  2. Dobiega końca rok szkolny. W piątek na godz. 8.00 zapraszam na mszę św. dziękczynną za zdobytą wiedzę i pomoc nauczycieli w kształtowaniu człowieczeństwa, zdolnego do bycia w każdej grupie społecznej w której nas kiedyś Opatrzność postawi. Spowiedź przed mszami.
  3. Od przyszłej niedzieli mszy popołudniowej o godz. 15.00 nie będzie przez całe wakacje. Z racji zastępstw, które musimy sobie świadczyć. Aby we wszystkich parafiach były msze św. i księża też mogli trochę odpocząć czasem na tygodniu będzie odprawiał za mnie ktoś inny, lub gdy będę na wyjazdach z parafianami to msze będą poza parafią.
  4. Dzisiejsza niedzielna składka inwestycyjna, a do puszek – na UPJP II.
  5. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Elżbieta Bugno Kwiatonowice z Danielem Trojan zam. Dębica.

 

Intencje Mszy św.

19.06  Pon.   7.00   ++ Zofia i Józef Dziadzio

20.06 Wt.     18.00  w int. Anny i Marcina z ok. 4 rocz. ślubu z int. mamy Teresy

21.06 Śr.      18.00  ++ Jan, Damian, Wincenty Żegleń

22.06  Czw.  7.00   ++ Jan i Zofia Pyznar z int. bratanicy Pistelok

23.06 Pt.       8.00 w int. dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły w podz. za rok edukacji z int. Rady Rodziców

18.00  o wiarę w rodzinie, małżeństwie i dla dzieci

24.06  Sob.   7.00   ++ Stefania, Janina i Jan Kukla

25.06. Niedz. 8.00  + Jan Gucwa z ok. imienin

10.00  + Franciszek Guzik w 13 rocz. śm.

 

Poza parafią śp. Zofia Pyznar

 

Pon.  Romuald i Krystyna Bugno

Rodzina Czyżykiewicz z Libuszy

Wt. Marta i Janusz Dyląg z Libuszy

Urszula i Piotr Poznańscy

Śr. Elżbieta i Stanisław Żegleń

Rodzina Durlaków z Moszczenicy

 Czw.  Jolanta i Krzysztof Wszołek

Barbara i Bolesław Wszołek

Pt. Od swatów z rodziną z Moszczenicy

Krystyna i Leon Bajorek z rodziną

Sob.  Rodzina Firlejów

Jolanta i Dariusz Firszt z rodziną

Niedz. Rodzina Rogozińskich oraz Agnieszka i Mateusz Bugno

Aleksandra Guzik z rodzicami

 

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *