Niedziela Trójcy Przenajświętszej 4.06.2023 r.

  1. W czwartek Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00.
    i 10.00 z procesją do czterech ołtarzy. Dziękuję rodzinom które zgodziły się przygotować cztery ołtarze i proszę by sąsiedzi zaproponowali pomoc w ich organizacji i kosztach. Niech to będzie wspólne dzieło dla Pana Jezusa. Ołtarze będą 1 u rodziny Łukasik, 2 u rodziny Wacławik, 3 u rodziny Poznańskich , a 4 u rodziny Niziołek. Pójdziemy dolną drogą a później koło rodziny Kozień i Jankowskich by było krócej. Zachęcam też postarać się, aby we wszystkich domach, na ten dzień pojawiły się w oknie symbole lub obrazy religijne, jako wyraz zaproszenia Jezusa do naszych domów.
  2. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do dzwonienia. Dzieci z kl 3 w strojach komunijnych, a kl 4 w strojach rocznicowych. Niech świąteczny ubiór będzie też podkreśleniem naszego szacunku wobec odwiedzin samego Boga. Zapraszamy panie i młodzież do niesienia feretronów, strażaków do baldachimu, oraz do kierowania ruchem. Zapraszam też do uczestnictwa w procesjach przez całą oktawę.
  3. Dziękuję za wszystkim, którzy tak chętnie ofiarowują kwiaty do dekoracji światyni.
  4. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Elżbieta Bugno Kwiatonowice z Danielem Trojan zam. Dębica.

 

Intencje Mszy św.

5.06 Pon.     7.00   + Stefania Wąsowska z int. ZSP w Kwiatonowiach

6.06 Wt.       7.00   + Stanisław Gryboś

7.06 Śr.        18.00  + Celina Ciulisz  z int. męża

8.06 Czw.    8.00   w int. mieszkańców Milkówek o zachowanie od nieszczęść z ok. pośw. granic

10.00 + Jan Gazda

9.06 Pt.        18.00  + Adolf Wolski

10.06  Sob.   18.00  + Rudjerii Sylwana

11.06. Niedz. 8.00  ++ Helena, Jan, Kazimierz, Stanisław, Alfred Jarek

10.00  ++ Genowefa, Cecylia, Jan Bogdan

15.00 w int. parafii

 

Poza parafią śp. Zofia Pyznar

 

Pon.  Marii Dziki z córką

Jolanty Bugno

Wt. Halina i Julian Gucwa

Lidii i Romana Zawiła

Śr. Emilii Jamro z rodz. z Zagórzan

z int. sąsiadów Galiszewskich i Bajorków

Czw.  Joanny i Jana Bugno

Anny Kijek z Moszczenicy

Pt. Teresy Czocher z rodz.

Haliny i Tomasza zrodz

Sob.  Wiesława i Stanisław Kozień

Teresy Firszt z rodz.

Niedz. Rodz. Pietruszyna i Kulińska z Kobylanki

Parafialnego Zespołu Caritas

 

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *