Życzenia… i podziękowania!

Przez 40 dni staraliśmy się trwać przy Jezusie, chociaż świat chce Go jak kiedyś wyrzucić poza margines życia. Na Drogach Krzyżowych słuchaliśmy, jak Jezus głosem św. Jana Pawła II wskazywał nam podobnie, jak Apostołom i niewiasto gdzie mamy podąrzyć, gdy On zmartwychwstanie i zechce się z nami spotkać.

Pragnę Wam wszystkim życzyć, byśmy się nie lękali i pobiegli, by znów spotkać Jezus, już teraz zmartwychwstałego. Byśmy nie zapomnieli Jego nauki i obywanych nóg, gdzie przekazał nam, że najważniejsza jest miłość służby. Niech w naszych domach nikt nie będzie już sam, a każdy z nas potrafi dostrzec okazję do służby. Niech świadectwo naszego podążania za Jezusem, będzie dla świata zadziwieniem, by o naszej wspólnocie i rodzinach mogli powiedzieć: „popatrzcie jak oni się miłują”.

 

Tutaj też pragnę wyrazić wdzięczność wobec wszystkich, którzy dla chwały Bożej poświęcili czas i talenty, by Bóg był uwielbiony. A kto to był i jak to zrobił – sami zobaczcie:

Wielki Czwartek

Wielki Piątek

Wielka Sobota

Foto: Karolina Galiszewska

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *