Hosanna…

Dwa tysiące lat temu tłumy witały Jezusa, 18 lat temu jeszcze większe tłumy żegnały Jana Pawła II, a dzisiaj tłumy wyszły na ulice naszych miast by nie powtórzyło się to, co zrobiono kiedyś z Jezusem a dziś robią z jego uczniami, a szczególnie z tym który kształtował i formował w nas postwę wierności Ewangelii.

Chyba możemy powiedzieć, że te nasze palmy jednak są ze szczerego serca i zostawiają nie tylko piękne wrażenia estetyczne, ale też ślad w sercach by jednak być też z Jezusem pod krzyżem i nie sprzedać Go jak kiedyś przewrotni mieszkańcy Jerozolimy.

Bardzo dziękuję rodzicom i dzieciom za podtrzymanie tej pięknej tradycji wprowadzającej nas w Wielki Tydzień. Ilość, ale szczególnie serce i czas włożony w wykonanie pięknych palm, na pewno zostawi ślad i daje świadectwo wierności Jezusowi. Cieszę się, że nawet niektórzy z naszej wspólnoty zostali dostrzeżeni na forum Gminy. I ja im też gratuluję.

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *