Głosimy światu radosną nowinę

Świętego Szczepana pierwszego męczennika za wiarę uczciliśmy bardzo uroczyście i licznie. Świątynia wypełniła się prawie jak nigdy – aż miejsc siedzących zabrakło. Wszystko to za sprawą kolędników misyjnych i naszego chóru „Cantabo”. Mali misjonarze w barwnej procesji zachwycili nas nie tylko pięknem strojów z wyszukanymi elementami kultur krajów misyjnych, ale przede wszystkim odwagą i poświęceniem, by dotrzeć do wszystkich rodzin z orędziem Ewangelii, oraz dać każdemu możliwość konkretnego gestu miłości chrześcijańskiej. Bardzo dziękujemy ofiarodawcom, dzieciom i rodzicom, a przede wszystkim paniom Barbarze Hajduk, Barbarze Gryboś i Sylwi Gorzkowicz za koordynację dzieła.

Wszystko to uświetnił nasz parafialny chór doposażony do fukcjonowania w podesty i inne sprzęty dzięki zabiegom pani Gabrieli Poznańskiej, a dzisiaj nabrał blasku występując w nowych szatach zaprojektowanych z tych środków dzięki pomocy pani Barbary Róż.

fot. Karolina Galiszewska i Barbara Gryboś

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *