Tak witali swego Pana

Czyż to nie sam Bóg wybrał postać dziecka, aby jako Dziecko rozpocząć orędzie zbawienia i głoszenia dobrej nowiny?

Bardzo cieszę się, że jest już tradycją naszej parafii, aby o północy dzieci pięknymi pastorałkami ogłaszały radość płynącą z Bożej miłości. Jezus już jako dorosły mężczyzna powie, że „syn nie mógłby czynić niczego, co nie widziałby i słyszał od ojca”.(por J 5,19nn) Czy to nie piękne, że ojcowie z naszej parafii poświęcają tyle czasu by swoim (i nie tylko) dzieciom w formie piosenek przekazać pierwszą naukę o Bożej miłości. To w tych treściach zawarta jest najważniejsza nauka, że nie ważne w jakich warunkach i jakim statusie, ale jaką miłością jest się otoczonym.

Bardzo dziękuję Wam za to co robicie dając nam świadectwo miłości rodzinnej poprzez dzielenie się danymi Wam talentami – zarówno muzycy jaki młodzi wokaliści. Niech Boża dziecina przyjmie ten Wasz dar i zapisze na kartach naszej historii tak jak w Ewangelii zapisała o pasterzach i mędrcach, oddających hołd swemu Stwórcy.

Fotografie i filmy: Karolina i Amanda Galiszewskie

Post Author: A M

1 thought on “Tak witali swego Pana

    Anonim

    (26 grudnia 2022 - 7:02 pm)

    Kochani młodzi ARTYŚCI,Wasz występ był ucztą duchową.Podziękowania dla Rodziców ,którzy przekazali Wam nie tylko najlepsze geny ,ale rozwijają talenty wokalne i recytatorskie .Człowiek, który kocha muzykę jest zawsze wrażliwy na piękno .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *