27 Niedziela Zwykła 2.10.2022 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe dorosłych i dzieci. Może warto wrócić do dawnej tradycji. Aby dzieci pokochały tę modlitwę, to proszę o prowadzenie codziennie inną klasę. W pon. Kl 4, wt. Kl. 5, śr. Kl 6, czw. Kl 7, pt. Kl 8. Gdyby któraś Róża chciała też poprowadzić różaniec, to serdecznie zapraszam np. w sobotę lub wyręczyć dzieci.
  2. W tym tygodniu 1 czwartek i piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie przed mszą a w środę na chwilę będzie kapłan z Zagórzan. Godzinę świętą zrobimy w piątek od godz. 17.00 będzie można modlić się w ciszy przed Najśw. Sakramentem. Do chorych tradycyjne od 9.00
  3. We wtorek zapraszam rodziców i dzieci z kl. 3 na mszę podczas której dzieci dostaną uroczyście różańce, a później spotkanie organizacyjne przygotowania do 1 Komunii św.
  4. W sobotę zapraszam osoby doceniające łaskę starszego wieku na mszę św. dziękczynną za przeżyte lata i zdobyte doświadczenie. Po mszy św. o godz. 14.00 KGW zaprasza wszystkich seniorów do WDK na spotkanie przy stole i występach dzieci.
  5. Pan Sołtys zaprasza w środę 5.10.2022 na wiejskie zebranie o godz. 18.00 w WDK.
  1. Przypominam o zgłaszaniu kandydatów do Rady Duszpasterskiej. Może warto zadbać, by z każdego Przysiłka był jakiś przedstawiciel. W przyszłą niedzielę musimy ogłosić listę kandydatów, by 23.10 można było oddać na nich głos i wskazać tych, którym ufamy, że będą dbać o prawdziwe dobro duchowe i życie religijne naszej wspólnoty.
  2. Polecam modlitwie młodzież studencką naszej parafii, która rozpoczyna kolejny rok akademicki. Niech Duch Św. wspiera ich by mądrość zdobywana ubogaciła ich i nasze człowieczeństwo.
  3. Można nabyć „Kalendarz Rolników” na 2023 r., w cenie 28 zł.
  4. Na szafkach jest specjalny nr Gościa o Bożym Miłosierdziu w cenie 12 zł.

Intencje Mszy św.

3.10 Pon.       18.00  + Łucja Kalisz

4.10 Wt.         18.00 + Grzegorz Sutkowski z int. sąsiadek Zofii i Sylwii Gorzkowicz

5.10 Śr.         18.00  ++ Genowefa i Franciszek Tumidajewicz

6.10  Czw.     18.00  w int. Członkiń Róży Marioli Szymczyk o bł. Boże dla żywych i Niebo dla zm.

7.10 Pt.          18.00 + Józef Gryboś w 11 rocz. śm.

8.10 Sob.       14.00 Z okazji Dnia Seniora o bł. Boże dla starszych mieszkańców naszej parafii

9.10  Niedz.  8.00     w int. Zofii i Tadeusza Śliwa z ok. 50 rocz. ślubu w podz. za łaski

10.00  w int. Dominika z ok. 18 urodzin – o światło Ducha Świętego w dorosłym życiu

15.00  w int. parafii

 

 

Po za parafią: ś.p. + Bronisław Galiszewski

 

Pon. 1) z int. Franciszki i Jerzego Jarek

2) Urszuli i Piotra Poznańskich

Wt. 1) kolegów syna Bogusława z Pracy x 2

Śr. 1) kolegów syna Bogusława- Jana i Mateusza Jacher

2) Agnieszki i Dariusza Kumorek z rodziną

Czw. 1) wnuka Piotra z żoną

2) wnuka Grzegorza z żoną

Pt. 1) wnuka Adama z żoną (ostatnia)

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *