21 Niedziela Zwykła 21.08.2022 r.

  1. W tym tygodniu w piątek wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Chociaż uroczystość odpustową mamy na Królową Polski, ale z racji, że Maryja w obrazie Jasnogórskim odbiera u nas cześć, zapraszam na mszę św. o godz. 18.00. Wrócimy już z pielgrzymki i może uda się podzielić świadectwem doświadczenia wiary i miłości którą promieniuje Matka Boża.
  2. Dziękuję kapłanom zastępującym mnie w parafii i dbającym, byście mieli dostęp do łaski Bożej, a wszystkim którzy przybywają do waszych rodzin i naszej świątyni, niech doświadczą dobroci Bożej i ludzkiej.
  3. Osoby które wybierają się by wraz z pielgrzymami wejść na Jasną Górę, odjadą autobusem z parkingu przy kościele o godz. 5.30 w dniu 25.08 (czwartek). W razie wątpliwości kontakt z p. Małgorzatą Dutka ze Strzeszyna.
  4. Polecam prasę katolicką.

 

Intencje Mszy św.

24.08          Śr.     18.00 ++ Władysław i Stefania w rocz. śm.

26.08 Pt.     18.00 w int. Magdaleny i Roberta o bł. Boże i potrzebne łaski w nowym domu

20.08          Sob.  7.00 + Jan Gucwa

21.08          Niedz.  8.00 podz. za plony i łaski objawione w zbiorach z int. Kwiatonowic – Góra

10.00 ++ Stanisława i Franciszek Markowicz

Chrzest: Szymon Stężalski

 

Po za parafią: + Władysława Mulka

Pon. z int. klasy 6 Sz.P. w Kwiatonowicach
Wt.  
Karoliny i Grzegorza Przepióra z rodz.
Śr.
    Parafialnego oddziału Caritas
Czw.
parafian ze Strzeszyna

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *