Grupa młodzieżowa

W roku 2017 w naszej parafii zostały zainicjowane piątkowe spotkania formacyjne dla młodzieży. W zależności od poszczególnych lat po wieczornej mszy świętej na plebanii, gromadzą się osoby od klasy 8, aby poznawać, pogłębiać i realizować w praktyce naukę Chrystusa.

Każdego roku wybierany jest odpowiedni dla danej grupy klucz spotkań. Jest on oparty przede wszystkim na Piśmie świętym, katechizmie i zagadnieniach codziennego życia.

Poprzez modlitwę, zabawę i podejmowanie działań staramy się rozwijać cnoty życia chrześcijańskiego.

Młodzież organizuje różne formy rozwoju dla siebie i innych. Są to adoracje, różne nabożeństwa – np. z ok. Święta Niepodległości lub Bożego Narodzienia, pomoc osobom w potrzebie, odwiedziny w DPS, wieczory filmowe, wycieczki a nawet obozy letnie czy narciarskie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą iść wspólnie tą drogą.

 Letnie wypoczynki

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *