Zróbcie mu miejsce, Pan idzie z Nieba

Pan dał, abyśmy mogli wyruszyć na drogi naszej parafii i wyśpiewać Jego chwałę pośród pól i łąk. Przy czterech ołtarzach modliliśmy się, aby na całym świecie Bogu składano ofiary, by ludzie byli zjednoczeni, aby po życiu, mądrym, pobożnym i rozsądnym osiągnąć Niebo i abyśmy karmiąc się CIałem Pańskim wydali dobre owoce.

Bóg widać porusza nasze serca tak, że tak licznie wyruszyliśmy by dać dowód naszej wiary w żywą obecność Jezusa w Eucharystii i konieczność wędrowania z Nim przez drogi życia.

Niech Bóg błogosławi nadal i tym najmłodszym sypiącym kwiaty i dzwoniącym dzwonkami. Tym którzy strojem podkreślają jak bogato pan nas obdarował i czystą ukształtował naszą duszę. Wszystkim niosącym symbole wiary i przygotowującym ołtarze, a przede wszystkim śpiewem i modlitwą wielbiącym Boga.

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *