5 Niedziela Wielkiego Postu – 3.04.2022 r.

  1. Zapraszam na  Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 18.00 i Gorzkie Żale niedziela Godz. 14.30. W czwartek z racji 1 czwartku młodzież zaprasza na godzinę świętą o godz. 20.00. Będziemy się modlić za powołanych, a szczególnie za rekolekcjonistów.
  1. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Na mszy św. o godzinie 10.00 uroczyste wejście z palmami do świątyni. Zgromadźmy się przed kościołem, przed którym będzie poświęcenie palm. Zachęcam do uczczenia Chrystusa Króla, przynosząc piękne palmy, a tych którzy osobiście wykonają, zapewne spotka miła niespodzianka. Na innych mszach też będą poświęcone.
  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Zenon Burdak OFM z Dukli. Postarajmy się nie tylko wysprzątać domy, samochody i pomyć okna, ale też zorganizować trochę czasu dla duszy, by doświadczyła nowego blasku, a spowiedź która będzie we wtorek 12.04 niech jak wymyte okna, wpuści nowego światła do naszych serc.
  2. Dzisiaj po mszach można wesprzeć Samorząd Uczniowski naszej szkoły, który częstuje własnymi wypiekami ciast.
  3. Dzisiaj można nabyć Caritasowe Baranki świąteczne i Paschaliki. Ofiara 7 zł.
  4. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć Isabella Grabowicz i Dawid Karp zamieszkali Kwiatonowice, oraz Anna Maria Migdał zam. Turza z Jan Jakub Drewniak zam. Kwiatonowice.

 

Intencje Mszy św.

4.04 Pn.         7.00    + Zdzisław Kaleta z int. rodz. Ćwiklików z działki

5.04 Wt.         7.00     + Józef Bury

6.04 Śr.          18.00 ++ Daniel i Antoni Bajorek

7.04 Czw.      18.00  + Kamil Żurowski z int. rodz

8.04 Pt           18.00  w int. Huberta z ok. 3 ur. o bł. Boże i op. MB

9.04Sob.        7.00     + Zdzisław Kaleta z int. Elżbiety i Stanisława Żegleń

10.04 Niedz.  8.00   o zdr. i bł. Boże dla Mateusza z ok. urodzin

10.00  ++ Jan Gawlik w 9 rocz. śm. i zm. rodzice

                                    15.00 pro populo

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *