Turniej tenisa

Bycie dobrym ministrantem, to także posiadać dobrą sprawność. Dlatego też liturgiczna służba ołtarza, co jakiś czas troszczy się o kondycję fizyczną. Okazją do tego są wakacyjne wyprawy, wypady rowerowe, zimowe wyjazdy narciarskie, czy różnego rodzaju turnieje; piłki nożnej i siatkowej, oraz tenisa stołowego i bilarda. Ponieważ nasza wspólnota, nie jest tak liczna, bardzo cieszymy się, że i dziewczęta z DSM, chcą być razem z nami takich momentach, dbając również o własną sprawność. W ostatnim czasie udało nam się zorganizować szybki turniej tenisa stołowego.  Walka była wyrównana, ale los i umiejętności przesądziły że: 1. Mateusz Kijek, 2. Mateusz Szczerba 3. Przemek Bugno. Pozwolili również brać udział opiekunowi ale, że klasa wiekowa nie ta, więc się nie liczy…

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *