Pomagamy św. Mikołajowi

Najmłodsi naszej wspólnoty, wykazali się wielką wspaniałomyślnością i chojnością w dzieleniu z innymi. Na prośbę Grupy Młodzieżowej, przynieśli bardzo dużo pluszaków, puzli i innych zabawek, oraz słodyczy. Wszystkie po segregacji, zostały odwiezione do centrali tarnowskiej Maltańskiej Służby Medycznej, której od niedawna jednym z członków, stała się Małgorzata Wszołek. Służąc w potrzebie, postanowili zorganizować mikołajkową pomoc dla Dziecięcego Oddziału Onkologii i Kardiologii w tarnowskim szpitalu, aby sprawić chociaż taką radość. Myślę, że największym darem w tych paczkach będzie pamięć i wrażliwość naszych najmłodszych parafian. To, że potrafią się podzielić pluszowym przyjacielem, zapewne jest znakiem, że potrafią kiedyś dzielić się i obdarowywać przyjaźnią, a nie wzrastać w egoiźmie.

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *