1 Niedziela Adwentu – 28.11.2021 r.

  1. W liturgii we wtorek św. Andrzeja, a w piątek św. Franciszka Ksawerego.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź jak zwykle codziennie godzinę przed mszą św. z wyjątkiem czwartku. W środę od 16.00 będzie dodatkowo kapłan z Zagórzan.
  3. Do chorych pojadę w piątek o godz. 9.00. Gdyby ktoś z nowych chorych chciał w domu skorzystać z sakramentu pokuty, proszę o kontakt. Przed świętami postaram się jeszcze odwiedzić wszystkich chorych. Odprawiających Nabożeństwo I soboty, zapraszam na roraty, a pozostałe warunki prywatnie.
  4. W przyszłą niedzielę, zmiana tajemnic różańcowych o godz. 8.00.
  5. Po konsultacjach wraz z Radą Duszpasterską podjęliśmy decyzję, że Roraty będą pon., wt. o godz. 6.45, śr., czw. i pt. o godz. 17.00, a w sobotę o 8.00. Zapraszam gorąco, by wykorzystać ten czas przygotowania do świąt, jak ludzie wierzący – na prawdziwej modlitwie i czuwaniu. Dzieci zapraszam z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na sercach, którymi ozdobimy choinkę. W zamian będą otrzymywać układankę i możliwość zabrania figurki św. Józefa, a najwytrwalsi na koniec nagrody.
  6. Zapraszamy na wspólny parafialny wyjazd do kina, na film pt. „Wyszyński – Zemsta czy przebaczenie”, po filmie zwiedzanie klasztoru sióstr klarysek w Starym Sączu i muzeum św. Jana Pawła II pod ołtarzem papieskim oraz obiad. Wyjazd w sobotę o godz. 8.40. Koszt 40 zł. Zapisy do środy u Pana Sołtysa.
  7. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne. Na tacę złożono 2840 zł. W przyszłą niedzielę modlimy się za kościoły na Wschodzie i ofiarami do puszek ich wspieramy.
  8. Pragnę wyrazić podziękowanie panu Pawłowi Łaś, za ofiarowane organy do kaplicy pogrzebowej.

Intencje Mszy św.

29.11 Pn.        6.45     + Barbara Galiszewska w rocz. śm.

30.11 Wt.        6.45     w int. Ks. Andrzeja Bajorka o bł. Boże i świętość życia kapłańskiego

1.12 Śr.           17.00   + Mieczysław Bajorek

2.12 Czw.       17.00   + Bolesław Siewiera z int. Teresy i Jana Białoń

3.12 Pt.           17.00   + Józefa Kumorek z int. Joanny i Jana Bugno

4.12 Sob.        8.00     + Barbara Galiszewska z ok. imienin

5.12 Niedz.     8.00     + Tadeusz Stępkowicz w 13 rocz. śm.

10.00   + Maria i Tadeusz Pabisińscy

15.00   w int. parafii

 

Poza Parafią:  + Józef Bugno

 

Pon. Z int. córki Bogusławy Zabierowskiej

Chrześnicy Ewy Kawa z rodz.

Wt.     Marii i Czesława Urzędowskich

Swatów Firsztów

Śr.     Kuzynki Zofii Masoń

Marzeny Brach z siostrami

Czw.    Wiesławy i Stanisława Kozień

Krystyny i Mariusza Bugno

Pt.     Władysława Niziołek

Teresy i Ryszarda Bugno z Zagórzan

Sob. Marii Kamińskiej z synami

Teresy Bajorek z rodz. z Bugaja

Niedz.             Rodziny Bugno i Podolskich

            Kazimierza z rodz. z Zagórzan

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *