10 Niedziela Zwykła – 6.06.2021 r.

  1. Bardzo dziękuję rodzinom za przygotowanie ołtarzy i przyjęcie Pana Jezusa w procesji.  Wszystkim za uświetnienie; dzieciom za sypanie kwiatów oraz dzwonienie, DSM i komunijnym za niesienie symboli na poduszce, młodzieży i dorosłym za noszenie feretronów, chorągwi i baldachimu, straży za obecność i zapewnienie bezpieczeństwa. Zapraszam jeszcze przez te kilka dni, na procesje, a w czwartek na zakończenie z błogosławieństwem dzieci i po słodką nagrodę dla najmłodszych.
  2. W piątek Uroczystość NSPJ, a w sobotę Niepokalanego Serca NMP. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych z racji uroczystości. W tym dniu młodzież zaprasza na adorację z uwielbieniem po Mszy św.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się za dzieci przeżywające rocznicę pierwszej komunii św. Niech wspomną tę piękną chwilę, gdy pierwszy raz przyjęli Jezusa do swoich serc. Niech pomoże im w tym ponowne przybranie się w białe szaty, które symbolizują okrycie łaską czystości ich serc, oraz uszanowanie pierwszymi miejscami i prowadzoną liturgią.
  4. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Wojciech, Michał Gucwa, zam. Wola Łużańska oraz Joanna, Marta Bogdan zam. Kwiatonowice.
  5. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek wspieramy Uniwersytet Papieski JP II

Intencje Mszy św.

7.06 Pn.                      18.00   + Jan Firszt z int. Krzysztofa

8.06 Wt.          18.00   w int. Janiny Galiszewskiej z ok. 94 ur. dziękczynna i o bł. Boże i potrzebne łaski

9.06 Śr.                       18.00   ++ Janina i Tadeusz Sztrzeszyńscy

10.06 Czw.     18.00   ++ Cecylia, Genowefa i Jan Bogdan

11.06 Pt.         18.00   + Mirosław Róż w 4 rocz. św.

W int. Kacperka w 6 ur.

12.06 Sob.                  7.00      + Antoni Bugno

O szczęśliwa operację i przebieg leczenia

13.06 Niedz.               8.00     ++ Paulina i Michał Radwan

10.00   w 1 rocz. Komunii św. o Boże bł. i życie w łasce uświęcającej dla dzieci

15.00   w int. parafii

Poza parafią

+ Bogusław Żegleń

Pon.     Angelina i Kryspin Mółka

Anna i Marek Żegleń

Wt.      Grażyna i Tadeusz Wilczkiewicz

Brat Sławomir i Elżbieta

Śr.        Kuzynka Jolanta z rodz.

Bernadetta z rodz.

Czw.    Hanna Zakrzewska z Łodzi

Koleżanki z pracy siostrzenicy Bernadetty

Pt.        Stanisława Żegleń

Małgorzata i Zdzisław Żegleń

Sob.     Anna Niziołek z rodz.

Teresa Bajorek z rodz.

Niedz. Sąsiedzi Danuta i Zdzisław Gryboś

Irena Firszt

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *