Wielki Tydzień

Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Niedziela Palmowa to wiwaty i euforia, że przybył Król. Ale ten Król chce nam zostawić testament – ostatnią i chyba najważniejszą lekcję.

Zapraszam wszystkich do uczestniczenia i przeżycia tych naprawdę wyjątkowych chwil. Może już słuchaliście czytanej lub śpiewanej (jak ja) męki Jezusa. Ile tam dramatu ludzkiego i boskiego. Dobrze, że są tacy którzy swym talentem i poświęceniem, chcą nam pomóc te tajemnice przeżywać niecodziennie. Śpiewacy, LSO, DSM, Koło Gospodyń, Strażacy i wielu czasem niewidocznych jak dbający o wystrój, obejście, obsługę techniczną. To wszystko złoży się na to, jak w rodzinie by nawet smutne chwile, pomogły zrozumieć co tak naprawdę się wydarzyło.

Tak zaczynamy i zapraszamy…

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *