XXXI Niedziela Zwykła – 1.11.2020 r.

 1. Nie możemy dzisiaj ani jutro modlić się na cmentarzach, ofiarujmy więc wieczorną modlitwę rodzinną za naszych zmarłych. Może szczególnie dziękując im za dar życia, świat wartości dla którego ofiarowali swoje życie, oraz wzajemny szacunek, który sobie okazywali.
 2. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze święte w tym dniu o godz. 6.30,7.00 i 17.00.
 3. W miesiącu listopadzie będą codziennie czytane wypominki i modlić się będziemy za duszami zmarłych. Decyzją Ojca świętego odpusty można zyskiwać raz dziennie przez cały miesiąc listopad, pod następującymi warunkami: stan łaski uświęcającej, modlitwa Ojcze nasz…, Wierzę…, i nawiedzenie kościoła, kaplicy lub cmentarza.
 4. Można w dalszym ciągu składać kartki z wypominkami.
 5. W tym tygodniu przypada również pierwszy, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z racji bezpieczeństwa wyjazdu do chorych w piątek nie będzie. Gdyby ktoś z chorych chciał w domu skorzystać z sakramentu pokuty proszę o kontakt i podjadę.
 6. W czwartek zapraszam na wieczorną adorację od godz. 20.00 do 21.00
 7. Nabożeństwo I soboty, rozpocznie się medytacją o 16.45, następnie różaniec i Msza św.
 8. Demonicznego szaleństwa któremu ulega świat i nasz kraj, nie powstrzymamy bez boskiej pomocy, zapraszam do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, w tym tygodniu codziennie od 16.30. Polecam też inicjatywę: Różaniec do granic NIEBA!
 9. Dzisiaj ofiarami do puszek możemy wesprzeć działalność WSD. A za tydzień na „Kościół w potrzebie”.
 10. W imieniu własnym i rodziny, pragnę bardzo gorąco podziękować za msze św., modlitwę i wyrazy pamięci z okazji śmierci naszego taty.
 11. Z prasy tradycyjnie Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Promyczek z Quizem o bł. Karolinie.

 

Intencje Mszy św.

2.11 Pn.         17.00  + Zofia i Jan Lenar

3.11 Wt.         17.00  + Janusz Pabisiński z int. rodz. Smołkowicz

4.11 Śr.          17.00  ++ Ewa i Władysław Czocher

5.11 Czw.      17.00  ++ Ewa i Tadeusz Niemiec

6.11 Pt.          17.00 + Stanisława i Leon Kijek z int. syna Władysława z rodz.

7.11 Sob.       17.00 w podziękowaniu za 80 lat życia

8.11 Niedz.   8.00    ++ Aniela, Józef, Teresa, Roman, Józef Bugno

                        10.00  w int. Jana o bł. Boże z ok. 80 ur. z int. córek z rodzinami

                        15.00  w int. parafii

 

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *