Informacje ks. Proboszcza z dnia 23.10.2020 – niedzielna msza w sobotę!

Zapraszam w sobotę na godz. 17.00 szczególnie tych, którzy mają trudność w niedzielę, lub chcą się w mniejszym gronie spotkać z Jezusem i wysłuchać niedzielnego Słowa.

W związku z kolejnymi obostrzeniami i utrudnieniami, z którymi przyszło nam się zmierzyć, na prośbę osób pragnących spotykać się z Jezusem Eucharystycznym, postanowiliśmy w sobotę sprawować liturgię mszy świętej niedzielnej.
Zachęcam, aby w gronie rodzinnym częściej sięgnąć po codzienne Słowo od Boga, np. z liturgii dnia, a także podyskutować jak je rozumieć i poszukać wyjaśnień, których jest tak dużo na stronach katolickich.

Modlę się za całą naszą wspólnotę prosząc szczególnie św. Jana Pawła II, św. Szymona i świętych patronów każdego z Was, a szczególnie Aniołów Stróżów by Was strzegli od zła.

z Bogiem

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *