Milion dzieci modli się na różańcu

Nawiązując do ogólnoświatowej inicjatywy – MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU – która zrodziła się w stolicy Wenezueli w 2005 roku, serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę piękną modlitwę. W ten sposób nawiążemy do słów św. O. Pio: Kiedy milion dzieci odmawia różaniec, świat się zmienia.

Gorąco zapraszamy dzieci na nabożeństwo różańcowe do kościoła parafialnego w niedzielę 18.10.2020 roku.

Można się włączyć w tę akcję korzystając ze strony: https://pkwp.org/kampanie/milion_dzieci_modli_sie_na_rozancu

zgłaszając się bezpośrednio: https://acninternational.org/millionkidspraying/pl/

lub zgłaszając się bezpośrednio do Wydawnictwa PROMYCZEK. Przy zgłaszaniu dzieci do nas będziemy wdzięczni za podanie liczby dzieci uczestniczących w różańcu. Zachęcamy też, aby wcześniej zrobić zapisy dla dzieci tzn. zrobić ich listę z podaniem: imienia, wieku i miejscowości np. Zosia l.9 z Lublina; Antek l. 8 z Rajbrotu, z dopiskiem …. Modlili się na różańcu w parafii …………. 18.10 o godz. …….

Dzieci, które nie będą mogły uczestniczyć w nabożeństwie różańcowym w kościele mogą się włączyć w modlitwę różańcową organizowaną przez Wydawnictwo PROMYCZEK w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu 18.10 o godz. 18.00, która będzie transmitowana na kanale YT Promyczek NS lub przez stronę www.bazylika.org.pl

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *