Wypoczynek i formacja młodzieży

Pandemia nie może nam przeszkodzić w drodze do Nieba (a może chce nam pomóc). Młodzież zdobyła się na odwagę by wyruszyć w Polskę. Odkrywaliśmy jej piękno, ale też chcieliśmy w historii dziejów ojczyzny, szukać świadectw i przykładów drogi do świętości.

Wybraliśmy temat cnót boskich: Wiara, Nadzieja i Miłość. Zobaczcie sami czy te miejsca przez nas odwiedzone nie dają dowodu, że tylko dzięki Bożej łasce, która zasiała w nas i pomaga rozwijać te cnoty człowiek jest zdolny do takich decyzji. Jeśli nie znacie tych miejsc, to zapraszamy do odrobiny wysiłku i refleksji, które z tych miejsc były dla nas, nie tylko ilustracją żywej wiary, niezachwianej nadziei i bezinteresownej miłości, ale przede wszystkim potwierdzone podjętymi decyzjami i z całą konsekwencją realizowane.

Chcemy dołączyć do tego grona i tą drogą iść. Może chociaż trochę się nam to udało -:) nawet jeśli jeszcze tego niektórzy nie dostrzegli…

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *