XIV Niedziela Zwykła – 5.07.2020 r.

  1. W liturgii w pon. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, śr. – św. Jana z Dukli, sob. Św. Benedykta.
  2. Trwa okres wakacji. Wszystkim gościom i naszym parafianom, życzę wytchnienia i doświadczenia obecności Boga we wszystkim co przeżywamy, oraz czasu na pogłębienie i zrozumienie wiary. Z racji częstszego przemieszczania i spotykania z różnymi osobami, zachęcam by zadbać o większy komfort i poczucie bezpieczeństwa przez stosowanie przepisów sanitarnych, także poprzez maseczki, jeśli nie ma osobistych jakichś przeciwwskazań.
  3. Zapraszamy do uczestnictwa w XXXVIII PPT na Jasną Górę w dniach od 17 do 25 sierpnia w grupie 14 Św. Świerada. Jeden dzień w trasie, a pozostałe w kościołach naszej okolicy. Zapisy w sekretariacie grupy do 26 lipca. Spotkanie przedpielgrzymkowe 26 lipca w Szymbarku o godz. 16.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie pielgrzymki.
  4. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Klaudia Oktawia Przywara, zam. Gorlice i Jarosław Wojciech Gierut, zam. Strzeszyn.
  5. Z prasy: Promyczek. w Niedziela Gość Niedzielny.

Intencje Mszy św.

 

6.07 Pn.         18.00  ++ Paweł i Genowefa Bugno

7.07 Wt.         18.00  W int. Amelii z ok. 2 ur.

8.07 Śr.          18.00 ++ Halina i Aleksander Żegleń

9.07 Czw.      18.00  + Jan, Stefania, Janina Kukla

10.07 Pt.        18.00 + Władysława, Leszek i Zbigniew Gryboś

11.07 Sob.     18.00 ++ Jadwiga Gruszczyńska z int. męża i dzieci oraz + Kamil Żurowski
z ok. imienin od rodz.

12.07 Niedz.             8.00    ++ Zofia i Jan Lenar

10.00  podz. za łaski z prośbą o bł. Boże w rodzinie z ok. 45 rocz. ślubu

15.00  w int. parafii

 

 

Ks. Antoni od 1 lipca będzie odprawiał msze św. gregoriańskie za + Romana Bugno

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *