Boże Ciało 2020

Inaczej niż co roku dane nam było przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Chociaż niepokój jest jeszcze w sercach wielu, to mimo głoszonych zagrożeń, z głęboką wiarą chcieliśmy iść za Jezusem, który swoje ciało dał nam jako lekarstwo i siłę na tę najważniejszą drogę, jaką jest droga do zbawienia. Może czasem podobni jesteśmy do Narodu Wybranego, który znalazł się na pustyni życia i musi odbyć swą wędrówkę pośród węży i skorpionów codzienności,to jednak wiem, że Bóg zsyła nam Mannę z Nieba, która nas posili i uwolni od lęków. Niech te płatki kwiatów sypane przez dzieci, przypomną nam jakimi dobrami ciągle nas Bóg obsypuje, dlatego z największą czcią oddajemy mu hołd wdzięczności.

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *