Niedziela Palmowa 5.04.2020 r.

  1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień – wydarzenia zbawcze, które podjął dla na Jezus, aby wyzwolić nas z zepsucia grzechu. Postarajmy się ten czas przeżyć tak, by chociaż trochę podjąć próbę zrozumienia jak bardzo Bóg kocha człowieka, chociaż przy obecnych wydarzeniach wydaje się to o wiele trudniejsze. Skoro nie oszczędził swego syna lecz przeprowadził Go przez tak wielkie cierpienia, by objawić miłość do człowieka, to może i my w czasie cierpienia pandemii, odkryjemy jak Bóg chce dobra dla każdego i gdzie i jak objawia swoją miłość.
  2. Liturgia Triduum Paschalnego będzie odbywać się w obecności asysty, a dla wszystkich transmitowana przez kanał YouTube. Informacje i lik na stronie parafii. Zachęcam do uczestnictwa wspólnie w rodzinach. Będę każdego dnia podpowiadać na stronie parafialnej, jak możemy przeżyć te szczególne dni, w zaciszu naszych domów. Nie będzie też poświęcenia pokarmów.
  3. Baranka i paschalik, są w przedsionku, a ofiary są na cele Caritas.
  4. Jestem z wami i modlę się każdego dnia, o ufność Bogu, oraz ducha miłości wzajemnej i odwagi do służby tam, gdzie Bóg daje nam ku temu okazję.
  5. Jeśli ktoś pragnie skorzystać z sakramentu pokuty, aby pojednany z Bogiem i ludźmi przeżywał święta, można w godz:

8.00
12.00
15.00
17.00
Każdego dnia lub dodatkowo według potrzeby
– nie koniecznie w konfesjonale!!!

Intencje Mszy świętych

6.04 Pn.       18.00  podziękowanie za wszelkie łaski z prośbą o opiekę Bożą i Matki Bożej w rodzinie

7.04 Wt.      18.00  + Stefania Przybyłowicz z int. Barbary Bugno

8.04 Śr.          18.00  + Kamil Żurowski z int. kuzynek i kuzynów

9.04 Czw.      18.00  w podz. Bogu za łaskę kapłaństwa z prośbą o świętość i ducha służby

10.04 Pt.          18.00 Droga Krzyżowa a potem Liturgia Wielkiego Piątku

11.04 Sob.       20.00 + Leon Kaleta

12.04 Niedz.   8.00    + Antoni Bugno

10.00  ++ Daniel Bajorek w 4 rocz. śm. i Antoni Bajorek w 3 rocz. śm.

 

 

 

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *