2 Niedziela Zwykła 20.01.2020 r.

  1. W liturgii wtorek św. Agnieszki, sobota Nawrócenie św. Pawła.
  2. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyjęli mnie z wizytą duszpasterską. Przede wszystkim za chrześcijańską postawę wiary, zaufanie i dzielenie się spostrzeżeniami, trudnościami i radościami. Ufam, że rozmowy wydadzą owoce, a czego nie będziemy umieli po ludzku rozwiązać, będę ogarniał modlitwą pełną wiary.
  3. We wtorek Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka, zapraszam szczególnie, może na nowennę w środę, dzieci by pomodliły się za dziadków, a babcie i dziadków by podziękować Bogu, że mogą być autorytetem dla wnuków.
  4. We wtorek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Zespół Caritas.
  5. Daliśmy już dowód, że jesteśmy wrażliwi i umiemy pomagać. Zechciejmy pomóc teraz rodzicom Maksymiliana Szpyrka, 6 lat z Zagórzan. Prosimy o placki, kto może na sobotę godz. 9.00. a w niedzielę można je zakupić i wesprzeć trudne leczenie.
  6. W przyszłą niedzielę odwiedzi nas Zespół Promyczki, z pięknym dziecięcym repertuarem. Szczególnie serdecznie zapraszam rodziców z dziećmi na mszę o godz. 10.00, a po mszy jeszcze na krótki koncert.
  7. Pan Dyrektor przypomina, że we środę wywiadówka o godz. 15.00 wspólne spotkanie, a następnie indywidualne z wychowawcami.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

 

Intencje Mszy świętych

 

20.01 Pn.       17.00  w int. Urszuli z ok. 50 ur.

21.01 Wt.      17.00 w int. rodzin odwiedzanych z wizytą duszpasterską

22.01 Śr.        17.00  + Władysław Sobolewski w 3 rocz. śm.

23.01 Czw.    7.00    + Aleksander Liana w rocz. śm.

24.01 Pt.        17.00  ++ Apolonia i Władysław Wszołek i zm. z rodziny

25.01 Sob.     7.00    + Kamil Żurowski z int. rodziny Filipiaków

26.01 Niedz.             8.00    ++ Stanisław Kalisz i zm. z rodziny

10.00  + Stanisława Wojdyła w 3 rocz. śm.

15.00  w int. Parafian

Post Author: Antoni Mulka