XIV Niedziela Zwykła07.07.2019 r.

  1. Witam i pozdrawiam wszystkich parafian i gości. Przez czas urlopu Księdza Proboszcza, będę posługiwał w Waszej parafii, gdyby ktoś miał jakieś sprawy, problemy, to służę pomocą i serdecznie zapraszam. Gdyby ktoś miał takie życzenie, pod chórem można zabrać na pamiątkę moje obrazki prymicyjne.
  2. Na dobre trwają już wakacje wszystkim na ten czas życzę wytchnienia i zachwytu Bożym stworzeniem, oraz doświadczania ludzkiej życzliwości, a gościom na terenie naszej parafii, by mogli spotkać się z licznymi świadectwami chrześcijańskiej postawy miłości i kultury.
  3. W naszej wspólnocie parafialnej gościmy dziś Księdza Diakona Przemysława Dyrka, który pochodzi z parafii Brzezna i dziś przyjechał do nas, by głosić Słowo Boże, za które serdecznie dziękujemy. Księże Przemysławie, zapewniamy o naszej modlitwie w Księdza intencji, jak również obiecujemy polecać Panu Bogu w modlitwie sprawę powołań, by każdy z nas rozpoznał właściwie, czego Pan Bóg oczekuje od nas.
  4. Z racji małego zainteresowania wyjazdem do Suwałk podjęliśmy próbę zmniejszenia kosztów i programu. Obecna propozycja to 450 zł. wyjazd 23.07 do Suwałk, następnie zwiedzania i rekreacje: Wilno, Troki , Święta Lipka, Giżycko, Augustów, Białystok. Ks. Kazimierz serdecznie zaprasza do siebie.
  5. Rozpoczynają się również zapisy na PPT. Koszt 100 zł. Zachęcam do tej formy wakacji i ożywienia wiary poprzez rekolekcje w drodze.
  6. Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką, do nabycia jest Gość Niedzielny
    i Niedziela.
  7. Intencje Mszy Świętych na najbliższy tydzień:
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł po nagrodę do Miłosiernego Boga + Stefan Róż, w dniu pogrzebu Ksiądz Proboszcz celebrował Mszę Świętą za duszę ś.p. Zmarłego, my zaś, jako wspólnota parafialna polećmy Jego duszę Dobremu Bogu. Wieczne odpoczywanie…

 

Intencje Mszy Świętych 07.07 – 14.07.2019 r.

 

Poniedziałek

8.07.2019,

g. 18:00

1) Helena Ignar w 1 rocz. śm.

2) + Wincenty Tajak z int. Siostrzenicy Angeliki z rodziną

Poza parafią:

+ Helena Pocica  z int. Chrześnika Stanisława Czarneckiego z rodziną
+ Helena Kaleta z int. Kuzynki Barbary ze Strzeszyna

Wtorek

9.07.2019,

g. 18:00

1) + Franciszek Gryboś w 3 rocz. śm.

2) + Helena i Eugeniusz Ignar

Poza parafią:

+ Helena Pocica  z int. Bernadety i Kazimierza Kucież
+ Helena Kaleta z int. Siostrzenicy Krystyny z rodziną

Środa

10.07.2019,

g. 18:00

1) + Stanisław Gazda z int. bratanicy Marzeny z rodz.

2) o zdrowie dla pewnej osoby

Poza parafią:

+ Helena Pocica  z int. Rodziny Wanatów z Zagórzan
+ Helena Kaleta z int. Justyny, Mariusza, Julki Gąsior

Czwartek

11.07.2019,

g. 18:00

1) ++ Ludwik Dziki, córka Maria

2) + Wincenty Tajakz int. chrześniaka Piotra

Poza parafią:

+ Helena Pocica  z int. Wnuczki Karoliny z rodziną
+ Helena Kaleta z int. Danuty, Ryszarda, Natalki Kaleta

Piątek

12.07.2019,

g. 18:00

1) + Stanisław Pabisińskiz int Grzegorza i Sabiny z rodz.

2) + Wincenty Tajak z int. siostrzeńca Krzysztofa z żoną Edytą

Poza parafią:

+Helena Pocica  z int. Jadwigi Węgrzyn ze Smarżowej

+ Helena Kaleta z int. Elżbiety i Władysława Niziołek

Sobota

13.07.2019,

g. 18:00

1) ++ Roman, Józef Bugnow 5 rocz. śm. Romana

2) + Wincenty Tajakz int. brata Kazimierza

Poza parafią:

+ Helena Pocica  z int. Stefana Róż z rodziną

+ Helena Kaleta z int. Zofii i Stanisława Gryboś

Niedziela

14.07.2019

8:00 1)+ Krzysztof Czocher

2) ++ Stanisław Kaleta i Witold Jankowski

10:00 ++ Zofia i Jan Lenar
15:00 za parafię
Poza parafią:

+ Helena Pocica  z int. Jana i Marii Sowińskich
+ Helena Kaleta z int. Doroty i Ireneusza Mikos z Anią

Post Author: Antoni Mulka