Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018 r.

1. Dzisiejsza niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, to dzień LSO dlatego, z tej okazji do grona LSO naszej parafii na mszy św. o 10.00 zostaną przyłączeni nowi ministranci. Rodzicom gratuluję wychowania dzieci zdolnych do służby i poświęceń, a chłopcom życzymy, by od prawdziwego Króla, uczyli się jak wprowadzać i bronić dobra.
2. Przyszła sobota jest pierwszą miesiąca grudnia. Na tradycyjne nabożeństwo ku czci MB Niepokalanej zapraszam. O 16.45 medytacja i różaniec, a potem msza św.
3. We wtorek na Mszę św. zapraszam rodziców i dzieci klasy 3 w ramach przygotowania do I Komunii św.
4. W czwartek na mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
5. W czwartek na godzinę 18.00 zapraszam Radę Duszpasterską i Grupę Synodalną.
6. Pan organista z racji dodatkowych obowiązków nie będzie mógł w tym roku odwiedzać domów, dlatego opłatki będzie można nabyć u niego po każdej mszy św. od I niedzieli adwentu. Ofiary składane z tego tytułu potraktujmy jako wyraz wdzięczności, że nasza liturgia jest ubogacana grą i śpiewem dodając chwały Bożej.
7. Z względów formalnych zapowiadana zbiórka podpisów jest przesunięta w czasie.
8. Dziękuję za ofiary na cele inwestycyjne związane z zakupem materiałów na powstałe drzwi. Na składkę złożono 2048 zł. Dziękuję też anonimowym ofiarodawcom, których dar wydatnie wsparł te inwestycję.

Intencje Mszy świętych
26.11 Pn. 7.00 + Stanisław Bajorek z int. rodziny Ryba
27.11 Wt. 17.00 + Stanisław Bajorek z int. p. Ciulisza
28.11 Śr. 17.00 + Stanisław Bajorek z int. Danuty i Ryszarda Kaleta z rodziną
29.11 Czw. 17.00 w int. wszystkich ofiarodawców wypominek
30.11 Pt. 17.00 w int. Weroniki z okazji 18 urodzin od rodziców
1.12 Sob. 17.00 ++ Zofia i Jan Lenar
2.12 Niedz. 8.00 +Tadeusz Stępkowicz w 10 rocz. śm.
10.00 w int uczestników pielgrzymki do Lwowa
16.00 za parafian

Poza parafią msze św. gregoriańskie za + Marię Jarek

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *