32 Niedziela Zwykła 11.11.2018 r.

  1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tworzeniu dzieła, pamiątkowych drzwi z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości naszej ojczyzny. Szczególnie dziękuje za dar bezinteresownej pracy przy ich wykonaniu: p. Andrzejowi Bugno, Karolinie i Amandzie Galiszewskim, Władysławowi Bajorkowi oraz tym którzy pomogli w dodatkowych pracach: Bogdanowi Guzik, Markowi Żegleń, Grzegorzowi Świetlik, Pawłowi Bugno, Markowi Firszt, Bożenie Żegleń, młodzieży i dzieciom wraz z p. Barbarą Gryboś, oraz kilku innym, którzy chcą pozostać bezimienni.
  2. Jeśli ktoś miałby życzenie i chciałby, aby to dzieło lub jego część, były też jego darem, przypominającym następnym pokoleniom ewangelię, to można złożyć taki dar, a zostanie utrwalony w kronikach. Przyszła niedziela jest składką inwestycyjną, więc ofiary przeznaczymy na ten cel, bo na razie funduszy parafialnych na ten cel nie przekazywałem.
  3. W przyszłą niedzielę będzie można kupić chlebki wspierające działalność Caritas. Przy tej okazji pragnę z radością poinformować, że udało nam się w naszej parafii stworzyć też oddział Caritas. Bardzo dziękuję osobom, które pragną podjąć taką służbę dla wspólnoty, a wszystkich zachęcam do zapoznania się w jaki sposób to dzieło służy kościołowi, bo może i nam by mogło pomóc.
  4. W miesiącu listopadzie będą codziennie czytane wypominki i modlitwa za duszami zmarłych.
  5. Dokończyliśmy wzmacnianie blach na dachu, za pomoc w pracach dziękuję p. Janowi Gazda, Januszowi i Łukaszowi Niziołek.
  6. Podatek rolny i za odpady komunalne będzie pobierany w domu u sołtysa dnia 14 i 15.11 w godzinach od 13.00 do 16.00.

Intencje Mszy świętych

12.11 Pn.         7.00   ++ Paweł i Genowefa Bugno

13.11 Wt.         17.00 w int. ks. Marcina z ok. urodzin i imienin z int. rodziców

14.11 Śr.          17.00 ++ Ludwika i Jóżef Walus

15.11 Czw.       17.00  w int. członkiń Róży Grażyny Wilczkiewicz żywych i zmarłych

16.11 Pt.                     7.00   ++ Kamila, Tadeusz i Stefan Czyżykiewicz

17.11 Sob.        17.00 + Stanisław Bajorek z int rodz. Lianów

18.11 Niedz.    8.00   + Piotr Stężalski 6 rocz. śm.

10.00 + Bronisław Słota w 13 rocz. śm.

16.00           za parafian

Intencje poza parafią 12.11-18.11.2018:

Pon. + + Janina Bajorek z int. sąsiadów Guzików

Wt.    + + Janina Bajorek z int. sąsiadów z Kamieńca

Śr.     + + Janina Bajorek z int. rodz. z Binarowej

Czw. + + Janina Bajorek z int. Stanisławy i Stanisława z Zadziela (ostatnia)

 

Ks. Marcin od dzisiaj zaczyna msze św. gregoriańskie za + Marię Jarek

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *