Pielgrzymka Częstochowa Licheń Warszawa

Na dzień taty wybraliśmy się pomodlić u naszej Matki na Jasnej Górze. Tak rozpoczęliśmy godzinkami nasze pielgrzymowanie, a potem była Droga Krzyżowa na wałach prowadzona przez pielgrzymów. W sobotę popołudnie dotarliśmy do Lichenia i rozpoczęliśmy od zwiedzania bazyliki, a wieczorem udało się być na mszy świętej w intencji małżeństw i rodzin. Nasi małżonkowie odnowili przyrzeczenia, a potem na różańcu omodlilismy wszystkie intencje. Niedziela rozpoczęła się od spotkania z Jezusem któremu nawet masi pielgrzymi posłużyli w liturgii.

I na koniec już tylko stolica, wizyta u bł. Jerzego Popiełuszki, stadion narodowy, Starówka i widok Świątyni Opatrzności zakończył nasz wspólny czas.

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *