Dzieci komunijne na szlakach świętych

Nasze dzieci, które przystąpiły pierwszy raz w tym roku do spowiedzi i komunii św. miały piękny Dzień Dziecka. 1.06.2018 r. został zapisany w naszej historii jako pielgrzymka do sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie oraz Matki Bożej w Tuchowie.

W zabawie modliliśmy się przy relikwiach bł. Karolinki patronki Ruchu Czystych Serc, następnie zwiedziliśmy jej dom, gruszę pod którą uczyła inne dzieci katechizmu i się z nimi bawiła, gdy rodzice byli zajęci pracami polowymi. Następnie przeszliśmy część jej  drogi męczeństwa oraz Europejskie Centrum Ofiar Wypadków. A rozstaliśmy się z tym miejscem ze wspomnieniem ciekawej stodoły i placu zabaw.

Nawiedziliśmy też tuchowskie sanktuarium i odkryliśmy jego sekretne zakamarki.

     

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *