DSM ma swoją przewodniczkę

12.05.2018 r. ks. Bp. Leszek Leszkiewicz w Sanktuarium MB Chorzelowskiej Patronki ziemi mieleckiej, przyjął do Diecezjalnej Wspólnoty Przewodniczek DSM-u Małgorzatę Wszołek z naszej parafii, udzielając jej tym samym misji do prowadzenia tej grupy. Gratuluję jej i jednocześnie dziękuję, że uczestniczyła w rocznym kursie oraz podjęła się tej misji.

DSM spotyka się w naszej parafii w każdą sobotę o godz. 9.00 w salce w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta z klas od 3 szkoły podstawowej do klasy 7.

     

to tylko niektóre zdjęcia z tej pięknej uroczystości więcej na  stronie Tarnowskiego Gościa Niedzielnego:

http://tarnow.gosc.pl/gal/pokaz/4720130.Pielgrzymka-DSM-do-Chorzelowa/56#gt

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *