V Niedziela Wielkanocna – 29.04.2018 r.

  1. Przeżywamy dziś V niedzielę Wielkanocy.
  2. Cieszymy się radością 9 dzieci, w których sercach pierwszy raz zagościł Jezus Eucharystyczny. Życzymy im, by ciągle doświadczały jego bliskości w swoim życiu. By przedłużyć tę radość, zapraszam was codziennie z rodzicami na biały tydzień.
  3. Bardzo gorąco dziękuję rodzicom dzieci komunijnych, za przygotowanie świątyni oraz całego otoczenia. Za wszelkie prace porządkowe, naprawcze i dekoracyjne, oraz za dar ołtarza (lichtarze i obrus).
  4. Od wtorku rozpoczęcie nabożeństw majowych. Zadbajmy o kapliczki i zechciejmy uczestniczyć licznie w tych pięknych nabożeństwach.
  5. W czwartek będziemy przeżywać uroczystość NMP Królowej Polski – patronki naszej parafii. Słowo Boże wygłosi Ks. Stanisław Knurowski – misjonarz. Zapraszam Was wszystkich do licznego uczestnictwa, zwłaszcza w uroczystej sumie odpustowej o godz. 11.00. Zapraszam zwłaszcza dzieci do dzwonienia i sypania kwiatków, dzieci I komunijne w strojach komunijnych, strażaków oraz panie i dziewczęta z gimnazjum do niesienia feretronów. Spowiedź przed odpustem i pierwszym piątkiem we wtorek od 16.30.
  6. W piątek wspomnienie Św. Floriana patrona strażaków, zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji strażaków. Tym bardziej, że jest to I piątek. Do chorych tradycyjnie pojadę o 9.00.
  7. W sobotę nabożeństwo wynagradzające z racji I soboty. Medytacja o 17.15 następnie różaniec, a msza św. i nabożeństwo majowe o 18.00
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na mszy św. o godz. 8.00.
  9. Są jeszcze wolne miejsca na planowane wyjazdy do Lichenia i Lwowa.
  10. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Edyta Rączkowska, zam. Gorlice i Krzysztof Kozień – Zap. III, oraz Kinga Joanna Oratowska zam. Kwiatonowice, Sławomir Adam Skraba, zam. Moszczenica – zap. III.

Intencje Mszy świętych

30.04 Pn.  14.30 Monika Jarek i Krystian Umiński z ok. ślubu

18.00   + Zofia Bugno z int. wnuków Karoliny, Michała i Krzysztofa

1.05 Wt.18.00      o powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Marii

2.05 Śr.     18.00  ++ Anna i Franciszek Marczyk

3.05 Czw. 8.00 + Ludwik i Weronika Bugno

11.00   za parafię

16.00   + Zofia Bugno z int córki Wandy

4.05 Pt. 18.00 w int. Jana z ok. urodzin z podziękowaniem za łaski z prośbą o bł. Boże z int. żony

5.05 Sob. 18.00 + Dniel Bajorek w 2 rocz. śmierci z int. Karoliny i Łukasza

6.05 Niedz.8.00 + Stanisława Dutka i zmarłych rodziców

10.00   + Stanisława Wojdyła z ok. imienin z int. chrześnicy Marii z rodziną

16.00 za parafię

Poza parafią Ks. Marcin

Pon. + Celina Ciulisz (greg. Zakończenie)              Wt.  + Maria Siedlarz

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *