Trwamy na adoracji

Wieczorem młodzież pięknie poprowadziła Drogę Krzyżową.

 

Podczas Liturgii Wielkiego Piątku oddaliśmy cześć Chrystusowi, który umarł za nas na krzyżu. LSO bezbłędnie posługując w wyznaczonych funkcjach, zapewne znacznie przyczyniła się do głębszego przeżycia tych chwil.

 

Dzisiejszy dzień to pamiątka procesu, męki i śmierci Jezusa. Obecnie adorujemy Jezusa w ciemnicy, a o godzinie 18.00 rozpoczniemy sprawowanie liturgii śmierci Jezusa.

Najpierw kapłan w geście przebłagania, leżąc krzyżem będzie przepraszał Boga za grzechy nas wszystkich, następnie wysłuchami Słowa Bożego ukazującego wielką miłość Jezusa do nas, a następnie będziemy po przyjęciu Komunii świętej trwać na adoracji przy Bożym Grobie.

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *