Niedziela Palmowa w parafii

Także i w naszej parafii uczciliśmy wjazd Króla do Jerozolimy, a pięknie udekorowanymi palmami daliśmy wyraz, że wierzymy w Jezusa i chcemy by był prawdziwym Królem- Mesjaszem i zawsze pozostał wśród nas.

„Hosanna Królowi Dawidowemu”

Piękne są nasze polskie tradycja i swoje bogactwo zaznaczają przede wszystkim angażując talenty i dary otrzymane od Boga, we wspólne tworzenie liturgii. Cóż byłaby to za Niedziela Palmowa lub Wielki Piątek, i co za parafia, jeśli nie było by śpiewanej Męki Pańskiej. U nas wykonali ją panowie: Piotr Poznański, Tomasz Wacławik, Krzysztof Wszołek. Niech i od naszej wspólnoty Chrystus otrzyma znak wierności i wdzięczności za to, że przybył do nas Mesjasz Prawdziwy.

 

zdj. Urszula Poznańska

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *