4 Niedziela Zwykła 28.01.2018 r.

  1. W liturgii: W piątek; Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) – poświęcenie gromnic o 8.00 i 17.00, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, składka na zakony, w sobotę; św. Błażeja – błogosławienie gardła i owoców.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota. Spowiedź codziennie przed mszą św. z wyjątkiem środy. w czwartek będzie też ksiądz z Zagórzan. Pamiętajmy o wynagrodzeniu NSP Jezusowemu w I piątek i NS Maryi w I sobotę. W sobotę medytacja o 16.45, następnie różaniec i msza św. z poświęceniem gardła. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00
  3. Przyszła niedziela zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Uczniów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam z rodzicami w czwartek na wieczorną mszę św.
  5. Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 18.00.
  6. W piątek chcemy rozebrać świąteczne dekoracje, chętnych do pomocy zapraszam po mszy św., a dzieci które pożyczyły Panu Jezusowi zabawki mogą już dziś zabrać o bardzo wam za ten dar dziękuję.
  7. Dyrektor szkoły Kwiatonowice informuję, że wywiadówka odbędzie się w poniedziałek 29.01.2018r. o godz.15.00.
  8. Rodzina, którą dotknęła tragedia pożaru domu prosiła, aby podziękować wszystkim, którzy do tej pory okazali im, jakąkolwiek pomoc; wszelkim służbom: straży, policji, pracownikom GOPS, a przede wszystkim sąsiadom i ludziom dobrej woli.
  9. Jako wspólnota parafialna podjęliśmy decyzję, zorganizowania dalszej najpotrzebniejszej pomocy. W przyszłą niedzielę będzie możliwość włączenia się w tę pomoc i okazania serca, oraz ludzkiej solidarności w ludzkim nieszczęściu przez ofiary pieniężne. Gdyby ktoś chciał zaproponować, też jakąś inną formę pomocy materialnej, może lepiej wcześniej skontaktować się z poszkodowaną rodziną.
  10. Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego.

Intencje Mszy świętych

29.01 Pn.             7.00    własna

30.01 Wt.            17.00 + Stanisław Bugno z int. rodz, Galiszewskich

31.01 Śr.            17.00 w int Wiktorii Piestrak z ok. 13 ur. Z intencji rodziców

1.02 Czw.            17.00 ++ Maria Cionek z int. Bogusława i Jadwigi Rewiś

2.02 Pt.                8.00    + Jerzy Ryba z int. wujka Jurka

17.00  ++Franciszka i Franciszek Jarek

3.02 Sob.             17.00  + Władysław Gruszczyński z int. dzieci

4.02 Niedz.         8.00    w int. Marii z ok. 80 urodzin, podziękowanie Bogu i prośba o łaski

10.00  ++ Franciszka i Franciszek Jarek w 24 rocznicę śm. Franciszki

16.00 za parafię

Intencje Mszy świętych poza parafią

Pn.      + Jerzy Ryba z int. kuzyna Damiana

Wt.     + Jerzy Ryba z int. kuzynki Karoliny z rodziną

Śr.       + Jerzy Ryba z int. brata Wojciecha z rodziną

Czw.   + Jerzy Ryba z int. siostry z mężem i rodziną

Pt.       + Jerzy Ryba z int. rodziny Ryba z Bielska

Sob.    + Jerzy Ryba z int. rodziny Pawlak

Niedz. + Jerzy Ryba z int. kuzynek Dominiki i Renaty

 

Zakończenie mszy św. gregoriańskich + Franciszek Guzik

Post Author: Antoni Mulka